colontitle

УВАГА! ВНИМАНИЕ!
Важлива інформація оргкомітету фестивалю Odessa Classics
Важная информация оргкомитета фестиваля Odessa Classics

Дорогі друзі!

Практично весь колектив філармонії - через ситуацію з COVID - йде на карантин. І в зв'язку з цим фестивалю Odessa Classics доводиться трохи скорегувати програму і організацію наших концертів.

- Приміщення філармонії буде піддано посиленій дезінфекції відділом дезинфектології Одеського лабораторного центру. Це станеться в п'ятницю.
- Фестивальна команда не буде залучати до роботи колектив Одеської філармонії: всіх, за винятком деяких адміністраторів, які протягом останнього місяця були у відпустці і не контактували із зараженими співробітниками. -Обслуговувати заходи фестивалю будуть люди з команди Odessa Classics.
- Камерний оркестр Одеської філармонії також знаходиться на самоізоляції, в зв'язку з чим ми в терміновому порядку переглядаємо програму тих вечорів, в яких він був зайнятий. Подробиці того, якими будуть ці концерти ми повідомимо додатково.
- У великому залі філармонії встановлена тимчасова система кондиціонування
- Всі хедлайнери Odessa Classics ще раз підтвердили готовність виступати на фестивалі і також беруть участь в перегляді програми разом з керівництвом фестивалю.
- Всі заходи безпеки, яких ми дотримуємося з першого дня проведення Odessa Classics-2020: 50-відсоткова заповненість залу, шахове розсадження глядачів, обов'язкові маски для глядачів і команди фестивалю, скринінг температури і дезінфекція, залишаються в силі.
МИ ДУЖЕ ПРОСИМО глядачів не знімати маски під час концертів.

Дорогі друзі, давайте берегти себе і один одного!
До зустрічі на всіх запланованих фестивальних концертах.

З повагою і вдячністю за розуміння,
команда фестивалю Odessa Classics
_____________________________________________________

Дорогие друзья!

Практически весь коллектив филармонии - из-за ситуации с COVID - уходит на карантин. И в связи с этим фестивалю Odessa Classics приходится немного скорректировать программу и организацию наших концертов.
- Помещение филармонии будет подвержено усиленной дезинфекции отделом дезинфектологии Одесского лабораторного центра. Это произойдет в пятницу.
- Фестивальная команда не будет привлекать к работе коллектив Одесской филармонии: всех, за исключением некоторых администраторов, которые в течение последнего месяца были в отпуске и не контактировали с зараженными сотрудниками. Обслуживать мероприятия фестиваля будут люди из команды Odessa Classics.
- Камерный оркестр Одесской филармонии также находится на самоизоляции, в связи с чем мы в срочном порядке пересматриваем программу тех вечеров, в которых он был занят. Подробности того, какими будут эти концерты мы сообщим дополнительно.
- В большом зале филармонии установлена временная система кондиционирования
- Все хедлайнеры Odessa Classics еще раз подтвердили готовность выступать на фестивале и также участвуют в пересмотре программы вместе с руководством фестиваля.
Все меры безопасности, которые мы соблюдаем с первого дня проведения Odessa Classics-2020: 50-процентная заполненность зала, шахматная рассадка зрителей, обязательные маски для зрителей и команды фестиваля, скрининг температуры и дезинфекция, остаются в силе.
МЫ ОЧЕНЬ ПРОСИМ зрителей не снимать маски во время концертов.

Дорогие друзья, давайте беречь себя и друг друга!
До встречи на всех запланированных фестивальных концертах.

С уважением и благодарностью за понимание,
команда фестиваля Odessa Classics