colontitle

Шановні друзі та члени Всесвітнього клубу одеситів!

Повідомляємо вас про графік роботи Клубу:
Середа – неділя з 12.00 до 16.00,
Понеділок, вівторок – вихідні дні.

На славу України, заради нашої перемоги ми продовжуємо Благодійні концерти за участю найкращих одеських артистів, письменників, художників, поетів, творчих людей і колективів Одеси!

Анонс заходів – на сайті ВКО: https://www.odessitclub.org/index.php/uk/kalendar-sobytij-ua

Офіційній сторінці Громадської організації Всесвітній Клуб Одеситів: https://www.facebook.com/odessitsclub/

у Групі Всесвітнього клубу одеситів на facebook: https://www.facebook.com/groups/odessitsclub/

«Одеські зустрічі у дні війни» на youtube-каналі ВКО: https://youtube.com/playlist?list=PLEjcHskrdc3AI3hjkTMOSJJguaNgmlfHc

Охочі допомогти ВКО у зборі коштів для придбання необхідніх ліків та матеріалів для поранених бійців ЗСУ можуть перерахувати на розрахунковий рахунок або корпоративну картку Клубу благодійний внесок:
Розрахунковий рахунок ВКО: iban: ua343071230000026009020254276, банк: ПАТ «БАНК ВОСТОК», ЄДРПОУ: 13878081

Корпоративна картка: 5375 4907 0031 1011.

Завжди неподалік, Ваш ВКО

Всесвітній клуб одеситів вітає члена ВКО Галину Леонідівну Де Рібас із 85-річним ювілеєм!

Галина Леонідівна - педагог, науковий дослідник, письменник, хранитель історії своєї славної сім'ї та популяризатор історії Одеси, давній добрий друг і член Всесвітнього клубу одеситів!

Докладніше...

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ КНИГИ

"Величезне тістечко з кремом", - так пожартував про одну з будівель Одеси письменник Лев Славін.

Думаю, що всі ви добре знаєте цю будівлю, можливо, фотографувалися на її тлі.

Але бачити будівлю, милуватися будівлею і знати все про будівлю - це, як у нас кажуть - дві великі різниці...

Докладніше...

КОРУПЦІЯ – НЕБЕЗПЕКА ДЛЯ ВСЬОГО СВІТУ

Підготовка до Міжнародної виставки під такою назвою розпочалася в Одесі.

1 квітня відбудеться її відкриття у Всесвітньому клубі одеситів.

На мій погляд, ставлення до хабарів та корупції у Чорноморській перлині дещо відрізняється від світової практики. Адже не випадково у нашому місті на бульварі Жванецького встановлено пам'ятник хабару. Як відомо, він символізує подарунок з кількох возів апельсин, які відправили підприємливі одеські купці їхньому любителю імператору Павлу, щоб він продовжив справу своєї матінки Катерини II у фінансуванні будівництва міста та порту.

Суть корупційної діяльності від форми хабара не змінюється. Але в нас вона, за словами ділових одеситів, скоріше носить форму подяки, жесту доброї волі у певних групах людей, пов'язаних між собою бізнесом чи дружніми контактами. Одні з них дають дозвіл, а решта хочуть просунути свою діяльність на вищі рубежі. Або отримати щось додатково за умов конкуренції. Іди розберись, де тут хабар порушуючи всі норми і закони, а де ділове співробітництво?

Докладніше...

21 березня – Всесвітній день поезії!

Зі святом, дорогі наші поети та любителі поезії!

У нашому місті, як і у всьому світі, творчі люди відзначають це світле свято, згадуючи улюблені вірші, вшановуючи пам'ять талановитих поетів. Ми вітаємо одеських поетів та всіх одеситів зі святом Поезії! Нехай "поезія - музика душі". (Вольтер) звучить яскравіше всіх інших звуків у нашому житті, нехай її ритми, що створюють, наповнюють світлом любові наші серця!

Докладніше...

Благодійний концерт МШ N 15 "Ми граємо для вас!" блискуче пройшов у Всесвітньому клубі одеситів!

"Ми дотримуємося наших традицій - на початку весни проводити концерт викладачів мистецької школи № 15 імені Тетяни Боєвої. Кожен рік до колег доєднуються наші молоді спеціалісти, складаються нові виконавські партнерства. І однозначно оновлюються програми. Цьогоріч так буде також у привітному залі Всесвiтнiй клуб одеситiв ", - розповіла керівниця мистецької школи № 15 Ольга Рожко

Докладніше...

Идти, удивляясь изгибам платановых веток…

Во Всемирном клубе одесситов — двойное событие.

На фоне персональной выставки Татьяны Партиной «Натюрмортопейзаж» звучат стихи автора. И не только в Татьянином исполнении, юные актеры театральной студии «Скерцино» тоже их разучили! Слушателям очень откликаются строки, формулирующие естественные желания одесситов «идти, удивляясь изгибам платановых веток», погружаться «в каждый свой день» с любимым городом и черпать «вдохновение из моря». Фортепианные импровизации Евгения Лукашева отозвались рокотом морских волн и отголоском давних бурь.

Докладніше...

Справжнє диво сили кохання

10 місяців тому Всесвітній клуб одеситів уперше організував Благодійну програму "Дорога до миру" для дітей із тимчасово переміщених та одеських сімей.

Відтоді юні гості нашого міста стали учасниками щотижневих творчих майстер-класів "Мистецтво жити в Одесі" та благодійних заходів.

Докладніше...

Авторський проект Фелікса Кохріхта «Діалоги на Ніженській» з программою «Пурім - веселе свято перемоги»

Авторський проект Фелікса Кохріхта «Діалоги на ніженській» 
з программою «Пурім - веселе свято перемоги»

Серед свят, які євреї шанують на протязі тисячоліть, сьогодні - під час війни - особливе значення мають ті, що символізують боротьбу із запеклими ворогами та перемогу над ними.

 

Докладніше...

У Всесвітньому клубі одеситів відбувся вечір пам'яті беззмінного Президента ВКО Михайла Михайловича Жванецького

За словами віце-президента ВКО Євгена Голубовського: "День народження Михайла Жванецького, 6 березня, членами Всесвітнього клубу одеситів багато років сприймався, як особисте свято. Сприймалося? Ні, сприймається і буде сприйматися.

Значить пророчими були роздуми Жванецького: "Смерті немає". Безумовно, якщо за смертю слідує БЕЗСМЕРТЯ.

Докладніше...

Вечер памяти джазового трубача состоялся 18 февраля в Джаз-клубе Всемирного клуба одесситов

Вячеслав Ширяев - выдающийся джазовый трубач Одессы и Украины, скоропостижно ушел из жизни 25 января 2023 года (на 76-ом году жизни).

На протяжении 42,5 лет был преподавателем класса трубы на джазовом отделе Одесского колледжа искусств, солистом джаз-оркестра, многократно исполнял соло в джазовых стандартах на трубе и флюгельгорне, в том числе, I Remember Clifford с биг-бендом. Его выпускники продолжают профессиональную деятельность в городах Украины, а также во многих странах Европы и мира.

Докладніше...