colontitle

Aнонси та Календар

 

 
 

Шановні друзі! Чергове заняття літературної студії «Потік» відбудеться у Всесвітньому клубі одеситів 15 червня о 14:00.

Шановні друзі!
Чергове заняття літературної студії «Потік» відбудеться у Всесвітньому клубі одеситів 15 червня о 14:00.

Будуть улюблені вірші Ігоря Потоцького і творчість студійців.

Благодійний внесок - за бажанням.

Чекаємо на вас 15 червня о 14:00 у Всесвітньому клубу одеситів, вул. Маразліївська, 7


 
 

Запрошуємо вас у Джазову академію ВКО, у середу 19.06 о 17:00

Шановні друзі!
Запрошуємо вас у Джазову академію ВКО, у середу 19.06 о 17:00.

Це буде цікава подорож у справжнє королівство «Королівство свінгу» - на зустріч з Королем свінгу - Бенні Гудменом і його легендарним біг-бендом.

Ви подивитесь архівні матеріали і записи не тільки оркестру, але і камерного свінгу - джазові тріо, квартети, квінтет і секстету на чолі з блискучим кларнетистом. Ви узнаєте: як велика компанія, яка займалася виробництвом бісквітного печива, сприяла поширенню танцювальної музики на усій території США,… як невдалий гастрольний тур від Сходу до Заходу країни джазового оркестру все ж таки привів до вибухового успіху і початку ери свінгу,… як джазова музика з'явилась на головній сцені вишуканої класичної музики і барабанщик зміг швидко "розгойдати" слухачів до безладів з викликом поліції!!!

До зустрічі у Всесвітньому клубі одеситів 19 червня о 17:00, вул.. Маразліївська, 7


 
 

Проєкт, якому не має рівних

Проєкт, якому не має рівних

15 років тому одесити Борис та Едуард Амчиславські розпочали випуск книг про життя та творчість нашого видатного земляка Леоніда Йосиповича Утьосова. Зараз кількість найменувань таких книжок перевищила 25.

Одна з головних складових проєкту - «Утьосівська енциклопедія», де зібрано найдетальнішу інформацію про Л.Утьосова, його життя та творчість, людей, які так чи інакше мали відношення до нього. Про масштабність та унікальність цієї роботи свідчить хоча б такий факт: у перших трьох томах вміщено інформацію лише на початкові букви від А до К.
Нещодавно вийшов третій том «Утьосівської енциклопедії»: З-К.

Його презентація відбудеться 20 червня о 17:00 у Всесвітньому Клубі одеситів, вул. Маразліївська,7.


 
 

Шановні друзі! Запрошуємо вас на вечір, присвячений п'ятдесятиріччю союзу Людмили Самодаєвої та Ігоря Потоцького.

Шановні друзі!
Запрошуємо вас на вечір, присвячений п'ятдесятиріччю союзу Людмили Самодаєвої та Ігоря Потоцького.

На вечорі виступлять відомі музиканти:
Олена Єргієва - Заслужена артистка України, композитор Людмила Самодаєва, співак і композитор Андрій Малініч.

Обов'язково будуть імпровізації віршів і музики! А також сюприз!

Благодійний внесок за бажанням.

Чекаємо вас 21 червня о 17:00, вул. Маразліївська, 7


 
 

Шановні друзі! У галереї Всесвітнього клубу одеситів відкривається виставка "Одеса, літо золоте" художниці Наталії Романовської-Цицак.

Шановні друзі!
У галереї Всесвітнього клубу одеситів відкривається виставка "Одеса, літо золоте" художниці Наталії Романовської-Цицак.

Роботи Наталії відображають те, що відчуває її душа, що зворушує її серце - наприклад, як натюрморти, з яких на глядача дивляться квіти і зачаровують фарбами, запахами, неповторною красою. Художниці цікава дивовижна архітектура Одеси, і вона майстерно відображає цю застиглу в камені музику міста на своїх полотнах.

Наталя - член Спілки мариністів м. Одеси (секції "Екологічний захист і моніторинг Чорного моря"). Завдяки підтримці та допомозі цієї Спілки відбудеться виставка художниці.

Чекаємо вас у Всесвітньому клубі одеситів 22 червня о 14:00, вул. Маразліївська, 7


 
 

Міжнародний проект "Creative World", який був заснований на базі ТО "Одеса творча" поетом та композитором Зоєю Арав (Арова) та поетом-письменником Галиною Верд, поставив собі амбітну мету – об'єднати творчих людей світу.

Міжнародний проект "Creative World", який був заснований на базі ТО "Одеса творча" поетом та композитором Зоєю Арав (Арова) та поетом-письменником Галиною Верд, поставив собі амбітну мету – об'єднати творчих людей світу.

Саме на це спрямовані всі дії "Creative World" – міжнародні конкурси, альманахи, творчі програми, концерти. Так, 2022 року Проект "Creative World" провів всеукраїнський конкурс поезії на підтримку поетів України, у якому взяли участь понад 100 поетів України. Тоді поети отримали грошові винагороди, але відмовилися від них і відправили гроші ЗСУ. На базі цього конкурсу було видано альманах "З Україною в серці (2023 р. - "Друкарський двір Олега Федорова").

2023 року проект знову провів великий всеукраїнський конкурс, у якому взяло участь понад 100 поетів України. На базі цього конкурсу було видано альманах "На боці Світу", до якого, як і до попереднього альманах, увійшла поезія не лише українських поетів, а й поетів усього світу, які висловили підтримку Україні та Ізраїлю в їх боротьбі з агресією та тероризмом. У цьому виданні зібрано вірші 104 поетів із 10 країн світу.

Творчі люди світу та всі, хто любить творчість – давайте об'єднуватися! Чекаємо на вас у Всесвітньому клубі одеситів 22 червня о 16:00, вул. Маразліївська, 7.

Буде цікаво! До зустрічі!!!!