colontitle

Aнонси та Календар

 

 
 

29 січня о 16.00 у ВКО Благодійний концерт "Коли я повернусь" за творами Олександра Галича

29 січня о 16.00 у ВКО Благодійний концерт "Коли я повернусь" за творами Олександра Галича

Любі друзі!

Запрошуємо вас у Всесвітній клуб одеситів 29 січня о 16.00 на Благодійний концерт "Коли я повернусь" за творами Олександра Галича

Поетична творчість Олександра Галича, незважаючи на величезну аудиторію його шанувальників, досі вивчена недостатньо. Тому є причини. Перша з них - майже підпільне існування пісенної творчості О. Галича, яка тривалий час перебувала під негласною, а потім і фактичною забороною. Друга – еміграція-вигнання, вимушений відрив від Батьківщини.

До Одеси Галич приїжджав кілька разів наприкінці 1960-х років. Про своє ставлення до Одеси і до одеситів написав також у баладі "Спогад про Одесу" і в незакінченому романі "Блошиний ринок". Роман, а точніше його перша і єдина частина - "Прощавай, Одеса!" - присвячений місту й одеситам, яких він описує у своїй звичайній іронічній манері: “Одесса, как известно, самый необыкновенный город на всем белом свете. Я знаю это твердо и не советую никому спорить со мною по этому поводу…”.

У дні пам'яті жертв Голокосту ми почуємо вірші та пісні великого поета.

Автори та виконавці програми - члени ВКО - Олексій Семенищев та Валерій Черніс.

Благодійні внески - за бажанням


 
 

1 лютого о 17.00 Відкриття виставки світлин Володимира Чорного "Весняний настрій" у ВКО

1 лютого о 17.00 Відкриття виставки світлин Володимира Чорного "Весняний настрій" у ВКО

1 лютого 2023 року о 17.00 відкривається Восьма персональна фотовиставка Володимира Чорного "Весняний настрій" у галереї Всесвітнього клубу одеситів.

Володимир Олександрович Чорний з 2003 року є членом Одеської Фотографічної Асоціації. Брав участь у міських фотовиставках, у 2005 році фоторобота "Зимова казка" пройшла на всеукраїнський конкурс "Природа 2005", який проходив у місті Івано-Франківську. Щорічно брав участь у фотоконкурсі "Знімок року", у фотовиставці "Місто біля моря" з моменту її заснування, брав участь у фотовиставці "Котовасія" 2003 року, куратором якої був відомий фотохудожник Сергій Гевелюк.

Володимир Чорний нагороджений спеціальним кубком у фотоконкурсі "Кубок Лиманів" за роботу "Труднощі траси". У 2007 році Асоціація болгар в Україні нагородила Чорного Володимира дипломом 3 ступеня за фотороботу "Ніжність". У серпні 2014 року провів 1-шу персональну фотовиставку "Світ Крішни", яка складалася зі 108 фоторобіт, присвячених діяльності Міжнародного Товариства Свідомості Крішни в Одесі. Над виставкою автор працював близько 7 років. Це перша спроба передати життя кришнаїтів у всіх сферах їхньої релігійної та життєвої діяльності.

У травні 2015 року на території болгарського центру культури пройшла 2-а персональна фотовиставка "Я вам не скажу за всю Одесу", яка показала життя корінних одеситів, одеські дворики на Молдаванці та Пересипу, яку фотограф присвятив світлій пам'яті відомого фотохудожника Костянтина Гроздьова. У 2015 році отримав диплом Міжнародного Гріновського фестивалю "Червоні вітрила" в розділі - художня фотографія. За активну участь у виставці художньої фотографії "Світлопис моря", присвяченій 195-річчю від дня народження І.К. Айвазовського.

З 2014 року фотороботи Володимира Чорного входили до колекції фотоклубу "Фотон-2", який перемагав серед фотоклубів України. Працював фотокореспондентом газети "Одесские известия" і фотокореспондентом інтернет-газети "Одесский обозреватель". 15 березня 2018 року відбулася третя персональна фотовиставка "Одеські коти". На виставці представлено близько 100 робіт, присвячених одеським котам, які представляють родзинку нашого міста. 1 серпня 2019 року о 16.00 в болгарському культурному центрі відкрилася 4-та персональна фотовиставка "Світ Крішни - 2", що оповідає про життя людей, які представляють одеську громаду руху "Свідомість Крішни", практикують здоровий спосіб життя і вірять у Крішну.

4 серпня 2020 р. у приміщенні болгарського культурного центру відкрилася 5-та персональна фотовиставка "Собака - друг людини", присвячена собаці Меггі, яка пішла з життя передчасно, з вини ветеринарів.

12 серпня 2021 року в приміщенні болгарського центру відбулася 6-та персональна фотовиставка "Люди нашого міста", присвячена жителям Одеси, а в березні 2022 року в приміщенні Музею ім. М.К.Реріха - 7-ма персональна фотовиставка "Душа завжди молода", присвячена простим жіночим трудівницям зі справжнім одеським характером, які як завжди прекрасні.

Восьма персональна фотовиставка Володимира Чорного "Весняний настрій" відкриється 1 лютого о 17.00 в галереї Всесвітнього клубу одеситів. Виставка триватиме до 1 березня 2023 р.

Час роботи виставки - щодня з 12.00 до 16.00.

Вихідні - понеділок, вівторок.

Вхід на виставку безкоштовний.

Приємного перегляду.


 
 

відкриття мистецької виставки «Натюрмортопейзаж» та авторський вечір Тетяни Партіної

2 лютого о 15.00 відбудеться відкриття мистецької виставки «Натюрмортопейзаж» та авторський вечір Тетяни Партіної. Тетяна – одеський аквареліст, ілюстратор, поет.

«Я люблю натюрморт. Але часто я намагаюся не просто зобразити набір предметів, а й викликані їхньою спільністю асоціації, фантазії тощо. Забрати шмат стіни, відкрити вікно, розширити простір. Уявить, що там може бути далі...». Т.Партіна

Идти, удивляясь изгибам платановых веток.

Мой город, который я вижу не только во сне,

Встречает меня бесконечным количеством меток

Любви и печали, в которых мы с ним наравне.