colontitle

Шановні пані та панове! 

Сайт в стадії реновації.

Перепрошуємо за незручності.

Aнонси та Календар

 

 
 

1 жовтня у Всесвітньому клубi одеситiв вiдбудеться Благодійний концерт за участю членів Всесвітнього клубу одеситів Олексія Семеніщева та Валерія Черніса, а також лауреатів міжнародних конкурсів Людміли Третяк (сопрано) та майстра художнього слова Олени Куклової.

1 жовтня у Всесвітньому клубi одеситiв вiдбудеться Благодійний концерт за участю членів Всесвітнього клубу одеситів Олексія Семеніщева та Валерія Черніса, а також лауреатів міжнародних конкурсів Людміли Третяк (сопрано) та майстра художнього слова Олени Куклової.

В цей день в Клубі буде багато музики, поезії та чарівних пісень.


 
 

Виставка графічних робіт Анастасії Безп'ятчук 5 жовтня о 17.00 у Всесвітньому клубі одеситів

Виставка графічних робіт Анастасії Безп'ятчук
5 жовтня о 17.00 у Всесвітньому клубі одеситів

Анастасія Безп'ятчук - студентка Іконописного відділення Одеської духовної семінаріі - народилася у самому серці України, в мальовничому місті Тульчині. Її дитинство пройшло в селі Богданівка, красу якого вона відображає в своїх творах.

Після успішного закінчення художнього відділу Тульчінскої дитячої музичної школи, Анастасія поступила до Іконописного відділення ОДС, де з натхненням та захопленням освоює мистецтво канонічного іконопису, живопису, церковного стінопису та традиційної мозаїки.

Привітна та неповторна Одеса, яка завжди підтримає молоді таланти, надихнула та плідно вплинула на творчій пошук студентки.

Особливий одеський колорит назавжди відобразиться в художних нарисах автора робіт.

Запрошуємо вас на Виставку Анастасії Безп'ятчук 5 жовтня о 17.00 у Всесвітній клуб одеситів, Маразліївська, 7


 
 

8 жовтня о 15.00 у Всесвітньому клубі одеситів Відкриття художньої виставки Ярини Коршунової “Шлях”.

8 жовтня о 15.00 у Всесвітньому клубі одеситів Відкриття художньої виставки Ярини Коршунової “Шлях”.

8 жовтня у Всесвітньому клубі одеситів відбудеться відкриття художньої виставки “Шлях”. Це перша персональна виставка Ярини Коршунової у рідному місті.

Виставка ретроспективна, будуть представлені роботи різних жанрів, натюрморт, пейзаж, портрет, творчі композиції.

Серед них частина робіт, пов’язаних із рідними місцями, дорогими серцю, краєвидами та побутом села Купновичі, Львівської області, написаних безпосередньо там, у різні роки. Композиції на левкасі, авторської техніки, проби в іконі. Також портрети, натюрморти, пейзажі, етюди в інтер’єрі, все те, що близько і співзвучне художнику. Свого роду біографія у живописі.

Назва виставки ”Шлях” народилася давно. Це шлях, життя художника на цьому шляху, у його творчості, його дорога.

В кожної людини свій шлях, своя дорога. Лінію життя можна сприймати, як шлях, з його днями, подіями, радістю та смутком, працею, творчістю. Невід’ємним карбуванням на всьому життєвому шляху художника - його творчість. Вона пронизує багато, майже все, часто є повітрям цього власного шляху.

Шлях художника, художнього життя - це шлях що вміщує й відкриття, й радість праці, плодів її, й розчарування та зневіру у власні сили, й перемоги, дуже гарні горизонти буття душі, зустріч з собою, світом, з Богом. Часто цей шлях вимагає «проливати кров», при роботі над твором, в метафоричному сенсі, та без цих гірких зусиль ніяк, у мене так виходить.

На шляху художнику, як і кожній людині, дається все йому необхідне, для творчого та духовного розвитку в міру його сил та можливостей.

Так вийшло, що це моя перша персональна виставка, в рідному місті, Одесі. І збігом обставин, вона буде проходити в рідному місту місці, Всесвітньому клубі одеситів.

Думка про виставку, з такою назвою, переслідувала мене давно, з 2018р., як мінімум. Дипломна робота при випуску з академії була присвячена цій же темі.

Був задуманий цикл робіт, вірніше прийшов, чекав черги й ще чекає частина, частину вдалося вже втілити.

Це ретроспективна виставка, на котрій будуть представлені роботи, написані в період навчання та після нього.

Запршую вас на відкриття Виставки "Шлях" 8 жовтня о 15.00 у Всесвітній клуб одеситів, вул. Маразліївська, 7