colontitle

Шановні друзі та члени Всесвітнього клубу одеситів!

Повідомляємо вас про зміну графіку роботи Клубу в осінньо-зимовий період:

П'ятниця – неділя з 10.00 до 16.00
Середа, четвер - онлайн
Понеділок, вівторок – вихідні дні.

На славу України, заради нашої перемоги ми продовжуємо Благодійні концерти за участю найкращих одеських артистів! Анонс заходів – на сайті ВКО: https://www.odessitclub.org/index.php/uk/kalendar-sobytij-ua
Офіційній сторінці Громадської організації Всесвітній Клуб Одеситів: https://www.facebook.com/odessitsclub/
у Групі Всесвітнього клубу одеситів на facebook: https://www.facebook.com/groups/odessitsclub/

Охочі допомогти ВКО у зборі коштів для придбання хірургічних імплантатів для поранених бійців ЗСУ можуть перерахувати на розрахунковий рахунок або корпоративну картку Клубу благодійний внесок: Розрахунковий рахунок ВКО: iban: ua343071230000026009020254276, банк: ПАТ «БАНК ВОСТОК», ЄДРПОУ: 13878081
Корпоративна картка: 5375 4907 00311011.

Чекаємо на зустріч у ВКО!
Завжди неподалік, Ваш ВКО

Офіційний сайт Всесвітнього клубу одеситів: http://www.odessitclub.org/

«Одеські зустрічі у дні війни» на youtube-каналі ВКО: https://youtube.com/playlist?list=PLEjcHskrdc3AI3hjkTMOSJJguaNgmlfHc

Реабілітація Миколи Андрійовича Балашова

Сьогодні, 6 грудня, виповнюється 150 років з дня народження одного з засновників Товариства одеських лоцманів (1908 р.), Старости цього Товариства, капітана далекого плавання (з 1900 року), начальника Штабу транспортної флотилії Чорного моря під час Першої Світової війни, керівника суднопідйому басейну Чорного та Азовського морів (початок 20-х років ХХ сторіччя) Балашова Миколи Андрійовича. У 1944 році він був репресований у віці 72 років.

Докладніше...

Євген Голубовський - ім'я в історії

Ми, "вечіркінці", висловимося першими. Адже Євген Михайлович - людина з блискучої когорти першого складу "Вечірньої Одеси". Це потім були "Всесвітні Одеські новини", "Одеський вісник", "Вісник регіону", альманах "Дерибасівська - Рішельєвська"... Усе життя в Одесі, яку любить, яка любить його, і підтвердження цьому - нагородна стрічка Почесного громадянина міста.

Скільки творчих років минуло, а Голубовський, як і раніше, цікавий, талановитий, авторитетний, енергійний, активний. І молодий душею. Завжди безпомилково вмів розпізнавати талант, він просто не міг не брати участь у проекті, запропонованому йому свого часу Євгеном Деменком, - у створенні літературної студії "Зелена лампа" під дахом Всесвітнього клубу одеситів.

Бажаючи НАШОМУ Євгену Михайловичу довгих років, передаємо слово студійцям, чия вітальна ідея називається "Оммаж Голубовському". Хто "спіткнувся" об незнайоме слово, ось вам пояснення від Євгена Деменка, який запропонував таку назву для іменинної добірки:
"У перекладі з французької "оммаж" - це вдячність, данина поваги, а в мистецтві - робота-наслідування іншому творцеві. Усе це більш ніж підходить у ставленні до іменинника.

Докладніше...

Де б ми не опинилися, ми все одно залишаємося одеситами. Це в крові

Лілія Сталік, яка народилася в Новоросійську і прожила довгий час в Одесі, вже багато років живе в Америці.

Ця тендітна і красива жінка могла б давно забути про свою далеку батьківщину, яка переживає не найкращі часи, але це не про Лілію. Бо бог наділив її дуже чуйним і добрим серцем, яке не може забути ті далекі, але такі улюблені південні краї, де минуло її дитинство, де живуть її донька й онуки...

Докладніше...

ВКО - бригаді морської піхоти

Як послання з Одеси потрапляє в усі куточки Землі? Просунуті інтернетники посміхнуться: Імейл, Вотсап, Вайбер, Телеграм... Інші віджартуються - у Землі куточків немає, вона кругла. І всі при цьому виявляться праві, але не зовсім. Виявляється, що послання тільки в тому разі досягне адресата, якщо серце його готове до прийому. А такі серця, налаштовані на прийом послань з Одеси, є в усіх куточках Землі. Це серця одеситів усіх країн.

Докладніше...

27 листопада у Всесвітньому клубі одеситів відбувся концерт пам'яті Миколи Голощапова

14 листопада 2022 року Миколі Яковичу Голощапову виповнився б 81 рік... Олена Шевченко з Олексієм Пєтуховим створили дуже теплий, насичений чарівною музикою та душевними спогадами вечір пам'яти геніального Майстра.

Докладніше...

Вчора у Всесвітньому клубі одеситів відбувся чудовий концерт Сергія Теретьєва!

На початку концерту директор Всесвітнього клубу одеситів Григорий Барац передав медичні препарати і пристосування для екстреної медичної допомоги пораненим бійцям ЗСУ начальнику медичної служби Одеської бригади морської піхоти ВМС України (в/ч А4055) Аркадію Борисовичу Савинському. Придбання цих гостронеобхідних речей стало можливим завдяки допомозі добрих друзів і членів ВКО, про яких ми напишемо в окремій публікації. (https://youtu.be/tHnDbmlhINs)

Докладніше...

Осінній натюрморт та кіт, що до нього прийшов. Одеський фотохудожник відсвяткував ювілей

Воєнний час не виключає можливості красиво відзначити круглу дату серед добрих друзів. У галереї ВКО на Маразліївській відкрилася виставка відомого фотохудожника і волонтера Олександра Синельникова, приурочена до 60-річчя автора.

Докладніше...

Всесвітній клуб юних одеситів відкрито!

6 листопада у Всесвітньому клубі одеситів зібралися дійсні члени ВКО, щоб вшанувати пам'ять Михайла Михайловича Жванецького.

"Великі всі померли - і нічого!.. Завдяки їм і життя є", - писав наш великий беззмінний Президент ВКО, який 32 роки тому створив Клуб, що об'єднує донині одеситів усіх країн під девізом "Одесити всіх країн об'єднуйтеся!". За його заповітами і в наш складний час Клуб живе і допомагає виживати одеситам.

Докладніше...

З ювілеєм, дорогий Александр Синельников!

Член Всесвітнього клубу одеситів, відомий одеський фотохудожник Олександр Синельников сьогодні відзначає свій славний ювілей!

Докладніше...

Авторський проект Фелікса Кохріхта «ДІАЛОГИ НА НІЖЕНСЬКІЙ» з програмою «ПІД ЗВУКИ ПОВІТРЯНОЇ ТРЕВОГИ»Авторський проект Фелікса Кохріхта «Діалоги на ніженській»
з програмою «Під звуки повітряної тревоги»

Вони, як буває зараз кожного дня, лунали над містом, коли ми записували цю програму у Всесвітньому клубі одеситів. Але це не завадило розмові про те, що робить цей громадський заклад з самого початку війни для допомоги нашим захисникам, тим співвідчизникам, що були вимушені залишити свої міста та села і зараз живуть в Одесі.

Докладніше...