colontitle

Шановні друзі та члени Всесвітнього клубу одеситів!

Повідомляємо вас про графік роботи Клубу:
Середа – неділя з 12.00 до 16.00,
Понеділок, вівторок – вихідні дні.

На славу України, заради нашої перемоги ми продовжуємо Благодійні концерти за участю найкращих одеських артистів, письменників, художників, поетів, творчих людей і колективів Одеси!

Анонс заходів – на сайті ВКО: https://www.odessitclub.org/index.php/uk/kalendar-sobytij-ua

Офіційній сторінці Громадської організації Всесвітній Клуб Одеситів: https://www.facebook.com/odessitsclub/

у Групі Всесвітнього клубу одеситів на facebook: https://www.facebook.com/groups/odessitsclub/

«Одеські зустрічі у дні війни» на youtube-каналі ВКО: https://youtube.com/playlist?list=PLEjcHskrdc3AI3hjkTMOSJJguaNgmlfHc

Охочі допомогти ВКО у зборі коштів для придбання необхідніх ліків та матеріалів для поранених бійців ЗСУ можуть перерахувати на розрахунковий рахунок або корпоративну картку Клубу благодійний внесок:
Розрахунковий рахунок ВКО: iban: ua343071230000026009020254276, банк: ПАТ «БАНК ВОСТОК», ЄДРПОУ: 13878081

Корпоративна картка: 5375 4907 0031 1011.

Завжди неподалік, Ваш ВКО

Печальная новость...

Сегодня умер театральный режиссер, друг и литературный секретарь Михаила Жванецкого - ОЛЕГ ЛЕОНИДОВИЧ СТАШКЕВИЧ (20 ноября 1947 г. - 28 мая 2023 г.).

Пока нет сил рассказывать о нем. Просто оставим зарубку в сердце, в памяти.

Докладніше...

Напишемо розповідь про подвір'я свого дитинства!

До редакціі газети "Вечірня Одеса" продовжують находити листи від одеситів із розповідями про двори свого дитинства та юності.

Сьогодні разом з "Вечіркою" публікуємо розповідь Григорія Бараца.

 

Докладніше...

З Утьосовивим по життю або як осягнути неосяжне.
До 65-річчя Едуарда Амчиславського

"Не можна осягнути неосяжне". Так говорить давня мудрість.
А якщо дуже хочеться?
Ну, тоді можна...

Докладніше...

ОДЕСИТ – ЗОЛОТО

Артур Давидович Золоторєвський став членом ВКО нещодавно. То справді був період початку рашистської агресії. Він – один із тих, хто з першого моменту сприяв виконанню завдань Клубу з оснащення бронежилетами Одеської територіальної оборони, що створювалася тоді.

Докладніше...

Сьогодні святкує ювілей член Всесвітнього клубу одеситів Андрій Семенович Крупник!

Багато одесити знайомі з привабливим енергійним Андрієм Семеновичем, але ми хотіли б розширити ваші знання та розповісти лише про деякі віхи багатої біографії ювіляра.

 

Докладніше...

Вийшов у світ Альманах "Дерибасівська-Ришельєвська" № 93!

Щороку другий номер нашого альманаху виходить на початку першого місяця літа, який для нашого міста, як і для всієї України, - особливий.

Двадцять другого червня рівно о четвертій годині Київ бомбили, нам оголосили, що почалася війна... Ті, хто постарше, помітили, що ми не помістили цю фразу в лапки, як це годиться при цитуванні. У 1941 році діди-прадіди, та й батьки наших читачів сприймали цю пісню, що народилася в перші дні війни, як реальний і тяжкий факт життя, що катастрофічно змінилося. Нещодавно - у лютому - ми відзначили рік війни, що спіткала нинішнє покоління громадян України, які борються з російськими агресорами. Цьому був присвячений попередній наш альманах. А ось пісня, яку співав би весь український народ, ще не створена. Є багато чудових віршів про війну. У цьому альманасі прочитайте вірші Таї Найденко українською та російською мовами, а ось пісні все ще немає... Панове композитори, почуйте це соціальне замовлення.

Докладніше...

Поет малює вірші

Виставка під такою назвою відкрилася у Всесвітньому клубі одеситів.. Експонатами стали книжкові сторінки, але незвичайні. Книжки, що виходять масовими накладами (тобто друкарські), уживаються у творчості автора виставки, Ігоря Потоцького, з абсолютно іншими, які є ще й предметом мистецтва. Тут текст рівноправний з ілюстрацією, яку може створювати як професійний художник (наприклад, Григорій Палатников), так і сам поет.

Докладніше...

Напишемо розповідь про подвір'я свого дитинства!

До редакціі газети "Вечірня Одеса" продовжують находити листи від одеситів із розповідями про двори свого дитинства та юності.

Сьогодні разом з "Вечіркою" публікуємо розповідь Катерини Вавіловоі

 

Докладніше...

Доктор філософії, інженер, письменник, лауреат п'яти літературних премій конкурсів

Як може одна людина заслужити стільки престижних звань? Про це знає Борис Самойлович Амчиславський, котрий відзначає сьогодні свій день народження.

Насамперед для цього потрібно було народитися в Одесі 18 травня 1934 року. Закінчити факультет радіозв'язку Одеського електротехнічного інституту та 22 роки працювати інженером у НДІ зв'язку аж до переїзду до США у 1997 році.

 

Докладніше...

День Народження Бориса Юделевича – президента одеського земляцтва, керівника філії всесвітнього клубу одеситів – святкують всі одноклубники!

Борис Юделевич напевно міг би стати музикантом, артистом, спортсменом, диктором радіо та телебачення. У червні 1941 року його приймав до музичної школи сам великий Столярський. Завадила війна.

 

Докладніше...