colontitle

Шановні друзі та члени Всесвітнього клубу одеситів!

Повідомляємо вас, що з 14 червня 2023 року діє новий графік роботи Клубу на літній період:

Понеділок – п`ятниця - з 12.00 до 16.00

Субота, неділя – вихідні дні

На славу України, заради нашої перемоги ми продовжуємо Благодійні концерти за участю найкращих одеських артистів, письменників, художників, поетів, творчих людей і колективів Одеси!

З анонсом заходів Клубу можна ознайомитись:

Познайомитися з проведеними ВКО Благодійними заходами ви зможете на нашому YouTube каналі за посиланням: «Одеські зустрічі у дні війни»: https://youtube.com/playlist?list=PLEjcHskrdc3AI3hjkTMOSJJguaNgmlfHc

Охочі допомогти ВКО у зборі коштів для придбання необхідних ліків та матеріалів для поранених бійців ЗСУ можуть перерахувати на розрахунковий рахунок або корпоративну картку Клубу благодійний внесок:

Розрахунковий рахунок ВКО: iban: ua343071230000026009020254276, банк: ПАТ «БАНК ВОСТОК», ЄДРПОУ: 13878081
Корпоративна картка: 5375 4907 0031 1011.

Завжди неподалік,
Ваш ВКО

Ми - продовження Одеси!

"Де ця вулиця, де цей двір? Ось ця вулиця, ось цей двір! або Ми - продовження Одеси!" - таку назву отримала нова книжка, що вийшла до дня народження Одеси у Видавництві "Оптимум". Насичена збірка оповідань, спогадів, замальовок, есе, репродукцій картин, фотографій - це сьома книжка популярної серії "Це моє місто" самого одеського видавництва, активне життя якого відбувається під мудрим керівництвом Бориса Ейдельмана.

Докладніше...

9 вересня у Всесвітньому клубі одеситів зустрілися учасники літературної студії "Зелена лампа".

Створена 14 років тому за ініціативою Євгена Деменка та Євгена Михайловича Голубовського, студія "Зелена лампа" активно працює всі ці роки, поповнюючи свої лави новими поетами і письменниками, випускаючи у світ їхні нові твори, створюючи нові імена для зміцнення творчого духу Одеси.

Перша зустріч студійців після сумної дати 6 серпня, коли пішов у вічність беззмінний віцепрезидент ВКО і керівник "Зеленої лампи" Євген Михайлович Голубовський, була присвячена улюбленому вчителеві та наставнику.

Докладніше...

У Нью-Йорку створена філія Всесвітнього клубу одеситів

Презентацію цього об’єднання американські одесити приурочили спеціально до Дня народження Одеси, про що вони в режимі on line повідомили членів одеського клубу в цей святковий день.

Було ще дуже багато дзвінків з різних кінців світу, з усіх континентів Землі, з щирими поздоровленнями і сердечними побажаннями для рідного міста. Зайвий раз приємно було усвідомлювати істину про те, що справжні друзі пізнаються у біді, що їх любов до Чорноморської перлини народжує не лише радісні емоції, але і утілюється в конкретні справи і реальну допомогу.

Докладніше...

Вітаємо з днем народження члена Президентської ради ВКО Олексія Ботвінова!

Олексій Івановіч Ботвінов - Народний артист України, Кавалер Ордену Зірки Італії, засновник Міжнародного музичного фестивалю "Odessa Classics" та Всеукраїнського конкурсу молодих піаністів імені Серафими Могилевської, один із найкращих у світі виконавців музики Сергія Рахманінова.

Докладніше...

Презентація газети "Всесвітні одеські новини"

У день народження Одеси у Всесвітньому клубі відбулася презентація першого за період війни, сто дев'ятнадцятого з моменту заснування, номера газети "Всесвітні одеські новини".

Докладніше...

Подих міста

Виставка живопису і графіки під такою назвою відкрилася в галереї Всесвітнього клубу одеситів (Маразліївська, 7).

Автор представлених робіт - художниця і педагог Тетяна Романенко, натура трепетна і тонка, як і її твори. Одеські пейзажі, виконані олією, аквареллю і тушшю, вражають незвичними ракурсами, а пов'язані з осінню сюжети поблискують вкрапленнями золотого акрилу, адже у природи треба вчитися...

Докладніше...

Напишемо розповідь про подвір'я свого дитинства!

До редакціі газети "Вечірня Одеса" продовжують находити листи від одеситів із розповідями про двори свого дитинства та юності.

Сьогодні пропонуємо вам познайомитися з розповіддю Лілія Бабінцевої.

Докладніше...

2 вересня, у день народження Одеси, відбулося урочисте вручення щорічної муніципальної премії Одеського міського голови «Культурна столиця» діячам культури та мистецтва.

З ініціативи міського голови, одеською міською радою було прийнято рішення започаткувати з 2017 року проєкт - щорічну муніципальну премію Одеського міського голови «Культурна столиця» для преміювання діячів культури Одеси, які своєю творчістю та громадською діяльністю роблять величезний внесок у розвиток культури нашого міста.

Докладніше...

У день 229-річчя улюбленої Одеси Всесвітній клуб одеситів радий повідомити про відкриття філії ВКО в місті Нью-Йорк, США!

Декларація філії Всесвітнього клубу одеситів у Нью-Йорку:

Об'єднуючи серця, з'єднуючи континенти: наша місія у збереженні спадщини Одеси.

 

Докладніше...

З днем народження, улюблена Одеса!

"З Одеси можна виїжджати, можна виїхати назавжди, але сюди не можна не повернутися", - говорив беззмінний Президент ВКО Михайло Жванецький. Підтвердження його слів - у величезній кількості привітань нашому місту від одеситів з усіх країн світу. У кожному з них - любов, підтримка і побажання миру! Невелику частину привітань надаємо Вашій увазі

Докладніше...