colontitle

Член ВКО Віктор Кузьмін - Новообраний академік з Одеси

Наше місто знову довело, що недарма вважається одним із наукових центрів. На днях відбулася сесія загальних зборів Національної академії наук України, під час якої було обрано 28 дійсних членів (академіків) і 75 членів-кореспондентів.

По відділенню «Хімія» академіком став директор Фізико-хімічного інституту ім. О. В. Богатського НАН України Віктор Кузьмін. Нагадаємо, що цей науково-дослідний інститут знаходиться в Одесі. Віктор Кузьмін починав свій шлях 1978 року з посади старшого інженера, а в червні 2021 року очолив інститут.

Як повідомляє офіційний сайт Національної академії наук України, на 28 вакансій академіків було висунуто і зареєстровано 74 претенденти. Уся підготовка до виборів відбувалася в умовах відкритості і свободи обговорення кандидатур. На вирішальній стадії виборної кампанії — загальних зборах відділень — також було створено всі умови для вільного обміну думками, критичних виступів, пропозицій, що, безумовно, сприяло здійсненню обґрунтованого, об’єктивного та незалежного вибору.

У наступних номерах газети читайте ексклюзивне інтерв’ю з академіком НАН України Віктором Кузьміним.
Газета "Вечерняя Одесса"№35—36 (11379—11380) // 02 мая 2024 г. (https://vo.od.ua/rubrics/lyudi-dela/50112.php)