colontitle

Дорогі одноклубники та одноклубниці, родичі по Одесі-Мамі!

Не засмучуйтеся - з 30 липня по 28 серпня Клуб закритий на щорічну відпустку.

Не турбуйтеся, серпень пролетить швидко, точно знаємо - всього за 31 день. І ми знову зустрінемося і обіймемося, і поговоримо за спеку, за море, за Привоз і Староконний, за дітей і онуків, за Одеську бригаду морської піхоти. Коротше за життя...

Новий Клубний сезон відкриє 30 серпня о 17.00 авторський проект Юрія Ющенка «Легенди театральної Одеси» про легендарного артиста одеського народу Семена Крупника.

Напередодні Одеського Нового року, вже 31 серпня, о 14.00 відкриється художня виставка Геннадія Горбунова і його товаришів. А через 2 години, о 16.00, Євген Лукашов порадує присутніх музично-поетичним концертом, присвяченим Дню міста Одеси.

У «День міста Одеси», 2-го вересня, за традицією в Клубі «День відкритих дверей і відкритого мікрофона». Це день, коли одноклубники тішать один одного одеськими небилицями, анекдотами, самотужки приготованими екзотичними одеськими закусками і напоями. А також здають членські та благодійні внески.

Скучити не встигнете. Бувайте, до нових вражаючих зустрічей!

Адміністрація ВКО

Вазов Иван Минчев (1850-1921)

Иван Вазов.
Они оставили след в истории Одессы

170 лет назад родился Иван Минчев Вазов – один из известнейших болгарских поэтов.
Вазов родился в Сопоте (с 1950 по 1965 год город назывался Вазовград) 9 июля 1850 года в семье купца Минчо Вазова. Его семейство происходит из рода зажиточных торговцев, в котором были сильны патриархальные традиции, уважение к религии, традиции, патриотизм.

Творчество Вазова является отражением двух исторических эпох – болгарского возрождения и становления независимой Болгарии. Являлся академиком Болгарской академии наук и министром образования от Народной партии Болгарии с 7 сентября 1897 года по 30 января 1899 года.

Поскольку Одесса давала приют болгарским борцам против османского ига, счастливая звезда привела Вазова в наш город. 20 января 1887 года Иван Вазов прибыл в Одессу русским пароходом “Нахимов”.

Автор статьи: Мария Гудыма

Подробнее на нашем сайте: Они оставили след в истории Одессы