colontitle

Для об’єднання всіх земляків, незалежно від місця їх проживання, в 1990 році був створений Всесвітній клуб одеситів. Його незмінний президент – Михайло Михайлович Жванецький. Наш лозунг: «Одесити всіх країн, об’єднуйтесь!»

На сьогодні є два види членства у клубі:

  • Дійсний член Всесвітнього клубу одеситів
  • Віртуальний член Всесвітнього клубу одеситів

ДІЙСНИЙ ЧЛЕН ВСЕСВІТНЬОГО КЛУБУ ОДЕСИТІВ
Для того, щоб стати дійсним членом клубу, треба, відповідно до Статуту, мати дві рекомендації від дійсних членів клубу, брати активну участь у житті клубу, платити вступний та щомісячний внески.

Та життя засвідчило, що дуже багато людей живе Одесою, для багатьох Одеса – це не просто місце на земній кулі. В нашому місті народився вираз: «Земля маленька, а Одеса – велика». І ми вирішили створити свою ВІРТУАЛЬНУ ОДЕСУ, а кожного з вас, хто проживає поза Одесою (і, звичайно, хто захоче), прийняти у ВІРТУАЛЬНІ ЧЛЕНИ ВСЕСВІТНЬОГО КЛУБУ ОДЕСИТІВ.
Для цього достатньо надіслати лист-заявку у вільній формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові, місця проживання та своє фото в електронному вигляді на адресу клубу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., а також, якщо є бажання, коротко написати про себе. Підтвердженням прийняття вас до ВКО буде наш лист у відповідь з електронною версією вашого членського квитка, підписаного Президентом клубу.

Запрошуємо вас на сайт клубу: www.odessitclub.org Тут кожен з вас знайде часточку Одеси.
Передайте наші координати своїм друзям-одеситам і тим, хто любить нашу Одесу.

Якщо ж ви захочете відвідати наш клуб особисто, то ми завжди чекаємо на вас за адресою:
65014 Україна, Одеса, вул. Маразліївська, 7 (на розі Базарної).