colontitle

❗️ Шановні друзі та члени Всесвітнього клубу одеситів!

❗️ З 1 по 3 травня (включно) Всесвітній клуб одеситів не працює!

Повідомляємо вас, що з 4 травня 2024 року діє новий графік роботи Клубу:

Вівторок – субота - з 12.00 до 19.00
Неділя, понеділок – вихідні дні

На славу України, заради нашої перемоги ми продовжуємо Благодійні концерти за участю найкращих одеських артистів, письменників, художників, поетів, творчих людей і колективів Одеси!

З анонсом заходів Клубу можна познайомитися:

Познайомитися з проведеними ВКО Благодійними заходами ви зможете на нашому YouTube-каналі за посиланням: https://www.youtube.com/@odessitclub та сайті: https://odessitclub.org

Завжди неподалік,
Ваш ВКО

У нашого Леоніда Менделєєвича Рукмана сьогодні день народження!

Леонид Менделєєвич старожил Клубу, який понад 20 років "тимчасово" був директором ВКО. Він автор і керівник незліченної кількості проєктів та ініціатив, які безпосередньо вплинули на долі Клубу, міста і всіх одеситів! Хранитель рідкісних книг і спогадів про Одесу.

Докладніше...

24 06 13 01Всесвітній клуб одеситів вітає з днем народження... ні! з Ювілеєм! Нашого дорогого друга Леоніда Вагнера!

Леонід - співавтор і координатор проєкту "Вони залишили слід в історії Одеси". Це людина, що володіє не тільки дослідницьким талантом, здатністю до копіткої праці, любов'ю до Одеси, її історії та культури, а й душевністю і дивовижною привабливістю.

Докладніше...

Мееліс Кубітс! Безцінний наш український естонець, одеський таллінець!

Славні справи твої не забуті в нашій країні, в нашому місті.

Докладніше...

«У Бога добавку не просят»

З цих слів Сергія Довлатова розпочав свій творчий вечір у Всесвітньому клубі одеситів одеський письменник і краєзнавець Анатолій Горбатюк.

Докладніше...

«Творчість - моє життя!»

Виставка юної художниці Владислави Шурдук під такою назвою відкрилася в галереї Всесвітнього клубу одеситів (Маразліївська, 7). Утім, і інші учасники вернісажу могли вигукнути: «Творчість - моє життя!». Напередодні Міжнародного дня захисту дітей ВКО вирішив поєднати виставку дитячого малюнка з концертом маленьких виконавців.

Докладніше...

Жизнь, прожитая с честью и достоинством

Восемнадцатого мая исполнилось 90 лет со дня рождения Бориса Самойловича Амчиславского — инженера, библиофила, писателя. Но больше всего известного в качестве исследователя жизни и творчества Леонида Утёсова. Именно за многолетний неиссякаемый творческий порыв Борис Самойлович вместе с сыном Эдуардом стал лауреатом конкурса «Вечерней Одессы» «Люди дела». Увы, но до своего юбилея он не дожил всего полтора месяца…

Докладніше...

Напередодні літа і святкування Міжнародного дня захисту дітей в Одеському літературному музеї відбулася презентація першої збірки віршів нашого талановитого Микити Геруса!

Справжнє свято дитинства і натхнення організував Департамент культури, туризму та євроінтеграції Одеської міськради, керівники та педагоги Одеської школи мистецтв № 8 і звичайно ж, наш юний поет. Микита Герус - 11-річний одесит, Ватажок Всесвітнього клубу юних одеситів, скрипаль-початківець, піаніст, актор, прозаїк і поет, що вже відбувся, автор Альманаху, «Дерибасівська-Ришельевская», книжки «Одеса - моє місто рідне», з благословення Євгена Михайловича Голубовського - учасник Літературної студії при ВКО «Зелена лампа», бажаний учасник Літературних зустрічей і Поетичних вечорів.

Докладніше...

Візерунки улюбленого міста

У галереї Всесвітнього клубу одеситів (Маразліївська, 7) відкрито виставку живопису заслуженого художника України Наталії Лози.

Красива назва експозиції "Одеських вулиць візерунки" чудово передає її суть. Найпоетичніші куточки старої Одеси з усією чарівною ліпниною, кованими гратами, тінями від дерев і яскравими плямами квітів немов запрошують увійти в цей дивовижний простір.

Докладніше...

Джазову Академію Олексія Петухова 18 травня вперше відвідали учні старших класів легендарного Рішельєвського наукового ліцею!

Поглиблений майстер-клас про основи джазу, легендарних джазових виконавців, а насамперед, про базових музичних термінах, обертонах, канонах і багато іншого невідомого слухачам заворожив молоду аудиторію.

Докладніше...

Вітаємо з ювілеєм члена Всесвітнього клубу одеситів, Президента одеського земляцтва Лос-Анджелеса Бориса Юделевича!

Одесити, як відомо, тонким шаром вкрили всю поверхню земної кулі, і, вочевидь, годі й шукати такого місця на ній, де б не опинилося одесита. І, звісно ж, не одного, а в складі сім'ї та в колі неабиякої кількості друзів.

Докладніше...