colontitle

❗️ Шановні друзі та члени Всесвітнього клубу одеситів!

❗️ З 1 по 3 травня (включно) Всесвітній клуб одеситів не працює!

Повідомляємо вас, що з 4 травня 2024 року діє новий графік роботи Клубу:

Вівторок – субота - з 12.00 до 19.00
Неділя, понеділок – вихідні дні

На славу України, заради нашої перемоги ми продовжуємо Благодійні концерти за участю найкращих одеських артистів, письменників, художників, поетів, творчих людей і колективів Одеси!

З анонсом заходів Клубу можна познайомитися:

Познайомитися з проведеними ВКО Благодійними заходами ви зможете на нашому YouTube-каналі за посиланням: https://www.youtube.com/@odessitclub та сайті: https://odessitclub.org

Завжди неподалік,
Ваш ВКО

Візерунки улюбленого міста

У галереї Всесвітнього клубу одеситів (Маразліївська, 7) відкрито виставку живопису заслуженого художника України Наталії Лози.

Красива назва експозиції "Одеських вулиць візерунки" чудово передає її суть. Найпоетичніші куточки старої Одеси з усією чарівною ліпниною, кованими гратами, тінями від дерев і яскравими плямами квітів немов запрошують увійти в цей дивовижний простір.

Докладніше...

Джазову Академію Олексія Петухова 18 травня вперше відвідали учні старших класів легендарного Рішельєвського наукового ліцею!

Поглиблений майстер-клас про основи джазу, легендарних джазових виконавців, а насамперед, про базових музичних термінах, обертонах, канонах і багато іншого невідомого слухачам заворожив молоду аудиторію.

Докладніше...

Вітаємо з ювілеєм члена Всесвітнього клубу одеситів, Президента одеського земляцтва Лос-Анджелеса Бориса Юделевича!

Одесити, як відомо, тонким шаром вкрили всю поверхню земної кулі, і, вочевидь, годі й шукати такого місця на ній, де б не опинилося одесита. І, звісно ж, не одного, а в складі сім'ї та в колі неабиякої кількості друзів.

Докладніше...

Вітаємо з ювілеєм члена Всесвітнього клубу одеситів Олексія Рудакова!

Олексій Юрійович став членом всесвітньоодеської сім'ї зовсім недавно, вже в наш воєнний час, але відразу став улюблений і шанований усіма членами ВКО. Гармонійне поєднання справжньої військової доблесті, офіцерської мудрості і честі з добрим серцем і щедрою душею відзначає Олексія Рудакова.

Докладніше...

Вітаємо зі славним ювілеєм члена Всесвітнього клубу одеситів Юлію Вербу!

Юля Верба - чарівна, талановита одеситка. Закінчивши Одеський морський університет за фахом - інженер-гідротехнік, стала працювати журналісткою на обласному ТБ і ФМ-радіостанції, у журналі, нічному клубі та івент-агенції, креативною директоркою рекламного бюро і прекрасною письменницею.

Докладніше...

Член ВКО Віктор Кузьмін - Новообраний академік з Одеси

Наше місто знову довело, що недарма вважається одним із наукових центрів. На днях відбулася сесія загальних зборів Національної академії наук України, під час якої було обрано 28 дійсних членів (академіків) і 75 членів-кореспондентів.

Докладніше...

 Леонід Мандельштам.
Вони залишили слід в історії Одеси

145 років тому 4 травня 1879 року в Могильові в сім'ї лікаря, відомого в Одесі акушера Ісаака Григоровича Мандельштама та піаністки Міни Львівни (Фроім-Лейбовни) Каган народився майбутній фізик, учений, педагог Леонід Ісаакович Мандельштам (1879-1944 рр.). Дитинство і юність Леоніда пройшли в Одесі, куди сім'я переїхала незабаром після його народження.

Докладніше...

Георгій Шенгелі.
Вони залишили слід в історії Одеси

2 травня 1894 року, 130 років тому, народився Георгій Аркадійович Шенгелі (1894-1956 рр.) - поет, перекладач, літературознавець, критик і теоретик віршування, гідна прикраса Срібного Століття.

Докладніше...

Шановні друзі!

У зв'язку з оголошеним в Одесі 30 квітня днем жалоби всі заходи у Всесвітньому клубі одеситів на цей день скасовуються.
Про дати проведення Гала-концерту до святкування XIII Міжнародного дня джазу в Одесі "Джаз - музика ПЕРЕМОГИ!" ми повідомимо додатково

Щирі співчуття сім'ям загиблих, іскренні співчуття постраждалим від ворожої агресії...

Світла пам'ять про загиблих...

Одеський музикант підкорив Америку

«Тихо, ша, я приїхав з США». Концерт під такою назвою у виконанні відомого одеського шансону Валерія Черніса відбувся у Всесвітньому клубі одеситів.

Докладніше...