colontitle

❗️ Шановні друзі та члени Всесвітнього клубу одеситів!

❗️ З 1 по 3 травня (включно) Всесвітній клуб одеситів не працює!

Повідомляємо вас, що з 4 травня 2024 року діє новий графік роботи Клубу:

Вівторок – субота - з 12.00 до 19.00
Неділя, понеділок – вихідні дні

На славу України, заради нашої перемоги ми продовжуємо Благодійні концерти за участю найкращих одеських артистів, письменників, художників, поетів, творчих людей і колективів Одеси!

З анонсом заходів Клубу можна познайомитися:

Познайомитися з проведеними ВКО Благодійними заходами ви зможете на нашому YouTube-каналі за посиланням: https://www.youtube.com/@odessitclub та сайті: https://odessitclub.org

Завжди неподалік,
Ваш ВКО

Пережити своє кохання: одеська актриса по-новому осмислила творчість третього чоловіка Мерилін Монро

Останній показ нової вистави «Театру К» в цьому сезоні відбувся на камерній сцені Всесвітнього клубу одеситів (Маразліївська, 7).

П’єса Артура Міллера «Я нічого не пам’ятаю» не найтиповіша в надбанні одного з найінтелектуальніших драматургів Америки (одруження з секс-символом століття Мерілін Монро було скоріше продуманим піар-ходом, аніж шлюбом зі щирого кохання). Складною її не назвеш. Проте є в ній дещо щемливе.

Докладніше...

Коли у дворах нуртувало життя

Видавництво Optimum випустило книжку оповідань Григорія Бараца «Война дворов». Автор — директор Всесвітнього клубу одеситів, людина незвичайної долі та широти душі. Але головне зараз навіть не це, а те, що Григорій Ісаакович несе й зберігає пам’ять про повоєнні одеські двори, коли там нуртувало життя, діти проводили купу часу, граючи в «стінку», «класики» та «маялку».

Докладніше...

Звернення ВКО закрити небо над Україною!

Дорогі одесити всього світу!

«Одесити всіх країн, з'єднуйтесь!» - під таким девізом було відкрито у 1990 року Всесвітній клуб одеситів. У багатьох країнах світу відкрилися філії Клубу, тисячі одеситів стали його дійсними та віртуальними членами.

Головним завданням клубу за всіці роки було об'єднання одеситів, незалежно від того, де вони сьогодні живуть, задля збереження культурних, наукових, спортивних та інших традицій нашої улюбленої Одеси, зміцнення її репутації по-справжньому європейського міста та активної популяризації у світі.

Докладніше...

Авторський проект Фелікса Кохріхта "ДІАЛОГИ НА НІЖИНСЬКІЙ"
з програмою «ТРАДИЦІЇ ТА СЬОГОДЕННЯ»

Про ці - важливіші складаючи діяльності Одеської регіональної організації Національної Спілки журналістів України йшлося в черговій програмі проекту «Діалоги на Ніжинській».

Докладніше...

Сьогодні ми вітаємо з красивим ювілеєм нашу подругу і соклубницю Карину Шрагіну-Кац!

Коли в афіші заходів Клубу з'являється анонс вистави Карини, від заявок на відвідування немає відбою.

Як вона встигає поєднувати службу в театрі з виставами в Клубі знає лише вона одна. Її ставлення до акторської майстерності, в доброму сенсі, фанатичне. Це за її пропозицією і з її фінансовою участю була влаштована в нижньому салоні Клубу сцена.

Докладніше...

«Одеса, літо золоте», або Дві зали живописного позитиву

Виставка «Одеса, літо золоте» Наталі Романовської-Цицак відкрилася у галереї Всесвітнього клубу одеситів (Маразліївська, 7).

Роботи Наталі відображають те, що відчуває її душа, що зворушує її серце — наприклад, як натюрморти, з яких на глядача дивляться квіти і зачаровують фарбами, запахами, неповторною красою. Художниці цікава дивовижна архітектура Одеси, і вона майстерно пише цю застиглу в камені музику міста на своїх полотнах. Наталі — член Спілки мариністів Одеси (секція «Екологічний захист і моніторинг Чорного моря»).

Докладніше...

У нашого Леоніда Менделєєвича Рукмана сьогодні день народження!

Леонид Менделєєвич старожил Клубу, який понад 20 років "тимчасово" був директором ВКО. Він автор і керівник незліченної кількості проєктів та ініціатив, які безпосередньо вплинули на долі Клубу, міста і всіх одеситів! Хранитель рідкісних книг і спогадів про Одесу.

Докладніше...

24 06 13 01Всесвітній клуб одеситів вітає з днем народження... ні! з Ювілеєм! Нашого дорогого друга Леоніда Вагнера!

Леонід - співавтор і координатор проєкту "Вони залишили слід в історії Одеси". Це людина, що володіє не тільки дослідницьким талантом, здатністю до копіткої праці, любов'ю до Одеси, її історії та культури, а й душевністю і дивовижною привабливістю.

Докладніше...

Мееліс Кубітс! Безцінний наш український естонець, одеський таллінець!

Славні справи твої не забуті в нашій країні, в нашому місті.

Докладніше...

«У Бога добавку не просят»

З цих слів Сергія Довлатова розпочав свій творчий вечір у Всесвітньому клубі одеситів одеський письменник і краєзнавець Анатолій Горбатюк.

Докладніше...