colontitle

Aнонси та Календар

 

 
 

Відкриття фотовиставки Ангеліни Тарасенко "NATURE" 27 вересня о 17.00 у ВКО

Відкриття фотовиставки Ангеліни Тарасенко "NATURE" 27 вересня о 17.00 у ВКО

Всесвітній клуб одеситів,
Одеська фотографічна асоціація,
Одеський міський клуб фотографів "Фотон-2"
представлять фотовиставку Ангеліни Тарасенко "NATURE"

"Краса жіночого тіла – це краса природи. Жінка - гармонія, створена всесвітом та уособлення життя та продовження. Вона – буря стихій та вічність краси, створеної на Землі". Ангеліна Тарасенко

Автор виставки - Ангеліна Тарасенко – учасник, лауреат, призер Українських та міжнародних виставок. Куратор та організатор безлічі фотопроектів, серед яких: Одеська фотографічна асоціація, Одеський міський клуб фотографів "Фотон-2", НСЖУ, НСФХУ.

Відкриття виставки 27 вересня о 17.00 У Всесвітньому клубі одеситів за адресою: м. Одеса, вул. Маразліївська, 7

Виставка триватиме до 28 жовтня 2023 р


 
 

28 вересня о 17.00 у ВКО Благодійний вечір Валерія Хаїта "ЖАРТИ ЖАРТАМИ, А П'ЯТДЕСЯТ РОКІВ МИНУЛО!"

28 вересня о 17.00 у ВКО Благодійний вечір Валерія Хаїта "ЖАРТИ ЖАРТАМИ, А П'ЯТДЕСЯТ РОКІВ МИНУЛО!"

28 вересня о 17.00 у Всесвітньому клубі одеситів відбудеться Благодійний вечір Валерія Хаїта "ЖАРТИ ЖАРТАМИ, А П'ЯТДЕСЯТ РОКІВ МИНУЛО!"Легендарний капітан КВК, один із засновників одеської Гуморини, двічі лауреат Академії гумору "Золотий Остап", головний редактор журналу "Фонтан", письменник, поет, шоумен та імпровізатор Валерій Ісакович Хаїт презентуватиме спогади про КВК і Гуморину, розповіді, мініатюри, вірші, пісні, пародії.
Всі вони пов'язані з нашим улюбленим містом, написані, або почуті в Одесі.Одеса жива, поки живий її гумор. Справедливо і навпаки: поки живий гумор, Одеса залишається Одесою!І ще не забувайте:
 
Гумор -- випробувана зброя!
Гумор народжує надію!
Гумор властивий переможцям!
А ще він ознака правоти і сили!
Ви помітили, які похмурі й нікчемні брехуни?!
Хто правий, той веселий!
Миру вам усім!Приходьте, вам буде смішно й інтелігентно!Благодійний внесок, спрямований на користь воїнам ЗСУ - за бажанням


 
 

Відкриття Виставки живопису Олени Неминучої "Прості речі" 4 жовтня о 17.00 у Всесвітньому клубі одеситів 

Відкриття Виставки живопису Олени Неминучої "Прості речі" 4 жовтня о 17.00 у Всесвітньому клубі одеситів 

Олена Неминуча - живописець, реставратор, майстер у галузі декоративно-ужиткової творчості.
Живе та працює в Одесі.
Роботи Олени, представлені на виставці у Всесвітньому клубі одеситів, різножанрові – серед них натарморти, пейзажі, портрети.

Можна охарактеризувати художній світ, створений автором, як певну стилізацію, де герої завжди філософічні і занурені у собі, а об'єкти перебувають у взаємозв'язку, утворюючи сюжетні лінії чи ансамбль. У всіх картинах є загальний настрій казкового і трохи сумного світу, що живе за своїми законами, сповненого ліризму та розчулення.

Нас оточують «прості речі» - все, до чого ми прив'язані та що любимо. Ми наділяємо їх важливими для себе якостями, тяжіємо до них - будь то улюблена чашка кави або обриси дахів будинків сусіднього двору.

Все це складається для нас у важливі життєві смисли… і про це також розповідають нам твори Олени Неминучої.
Квіти, фрукти, кухонне начиння як би взаємодіють між собою, оповідаючи про буття в маленькій затишній квартирці. Будиночки, дерева та небо розповідають про життя в далекому, гарному місті, де все знаходиться на своїх місцях і за рахунок такого світопорядку робить його ідилічним. Образи та персонажі, створені автором, теж містять у собі цікаві деталі та головне – настрій.

У портретах таяться загадки героїв. Наприклад, жінка, затишно влаштована на дивані, задумливо розмотує пряжу, причому витончено поводячи руками. І ми вдивляємось у цей прекрасний портрет і намагаємося розгадати - чи не сама це авторка, Олена Неминуча, яка намагається ткати історію свого творчого шляху вишукано та зворушливо, запрошуючи нас, глядачів, за собою, в інший, більш досконалий та добрий світ.

Катерина Піменова, арт-оглядач

Виставка триватиме у Всесвітньому клубі одеситів до 4 листопада