colontitle

Aнонси та Календар

 

 
 

31 травня о 17.00 у ВКО Благодійний концерт солістів Одеської обласної філармоніі ім. Д.Ойстраха «Odessa Fiesta Black Sea»

Шановні друзі!
Запрошуємо вас 31 травня о 17.00 на Благодійний концерт солістів Одеської обласної філармоніі ім. Д.Ойстраха «Odessa Fiesta Black Sea»!

«Odessa Fiesta Black Sea» – це концерт-привiтання нашого одеського лiта в блиcкучих ритмах та мелодiях балканськоi, латиноамериканськоi, украiнськоi культур…

У заході приймуть участь солiсти Одеськоi областноi фiлармонii iм.Д.Ойстраха:

Лауреати мiжнародних конкурсiв:

 • Людмила Третяк сопрано
 • Юлiя Бут-Гусаiм сопрано
 • Максим Крисань скрипка
 • Сергiй Ясинский саксофон
 • Тетяна Кравченко фортепiано
 • Заслужена артистка Украiни Лiлiя Давiденко, меццо сопрано

ансамбль "Classic Ladies":

 • Оксана Прокопенко,скрипка
 • Ксения Гончаренко, скрипка
 • Евгения Ваюцкая, фортепиано
 • Дарья Быстрицкая, перкуссия

Ведуча програми - Заслужена працiвниця культури Украiни, лектор-музикознавець Одеськоi Фiлармонii Ганна Розен.

Благодійний внесок – за бажанням.

Громадська Організація "Всесвітній клуб одеситів" надає реквізити для перерахування благодійної фінансової допомоги для бажаючих допомогти ВКО в його ініціативах:
Реквізити ВКО:IBAN:UA343071230000026009020254276 ПАТ "ВОСТОК" або картка ВКО банку "Восток" 5375 4907 0031 1011 на ім'я директора ВКО Барац Г.І.


 
 

Благодійна програма для дітей з тимчасово переміщених до Одеси та одеських сімей до Міжнародного дня захисту дітей "Дорога до миру" у Всесвітньому клубі одеситів 1 червня о 16.00

Благодійна програма для дітей з тимчасово переміщених до Одеси та одеських сімей до Міжнародного дня захисту дітей "Дорога до миру" вже традиційно пройде у Всесвітньому клубі одеситів 1 червня о 16.00.

Свої таланти в Концертній програмі продемонструють учасники щотижневих творчих майстер-класів для дітей з тимчасово переміщених до Одеси та одеських сімей "Мистецтво жити в Одесі".

Свою акторську майстерність продемонструють учні Дитячого театру "Арлекін" Центру дитячої та юнацької Творчості "Еврика" м. Одеси під керівництвом Елли Іванівни Омельяненко та Театрального класу "Скерцино" школи мистецтв № 8 м. Одеси під керівництвом Олени Олександрівни Тананайко. - лауреатів міських, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів: "Слов'янський вінець", "Чорноморський вогник", "Одеса зустрічає друзів", "На хвилях музики", "Південний берег", "Золотий апельсин", "Театральна стрілка", "Жайвори землі моєї", "Чорноморський бриз", "Сонячний струм", "Зіркове сяйво", "Зоряна хвиля", "Срібне слово", "Зоряна юність Одеси", "Indigo Factor", "Magic Fairy Tale", "Позитив".

У Благодійній програмі візьмуть участь члени Всесвітнього клубу юних одеситів - поет Микита Герус, учень Музичного ліцею ім. проф. Столярського, лауреат багатьох музичних конкурсів і фестивалів саксофоніст Віталій Непомнящий, Дарыя Столяр, Валерія Яворська, Ганна Копачевська, улюблені пісні з кінофільмів виконає Єлизавета Скорба - солістка вокально-хорової студії "Перлини Одеси", неодноразово виступала на сцені Одеського Театру Опери та Балету, переможець Всеукраїнських та Міжнародних вокальних конкурсів.

Для всіх юних гостей Клубу в цей день ми підготували подарунки та "солодкий стіл"!

Свято для дітей відбудеться за підтримки Благодійного фонду "РЕВА" (REVA Foundation), компанії "Стратег" - виробника дитячих іграшок, ресторану "Salsa", особисто члена ВКО, Гагіка Оганесяна - мецената всіх творчих проєктів ВКО для дітей з тимчасово переміщених до Одеси родин, члена ВКО Олександра Сивака - мецената всіх Святкових програм ВКО для дітей.

Режисер і художній керівник Благодійної програми "Дорога до миру" - керівник Театрального класу "Скерцино" школи мистецтв № 8 м. Одеси, викладачка акторської майстерності на щотижневих творчих майстер-класах у ВКО "Мистецтво жити в Одесі, членкиня Всесвітнього клубу одеситів Олена Тананайко.

Шановні батьки! Ми щиро хочемо подарувати нашим дітям любов і радість, допомогти відчути творчу силу мистецтва і творчості!

Чекаємо вас у Клубі 1 червня о 16.00.

Участь у Святі - за попереднім записом за тел. 068 302 20 40.

Кількість місць обмежена!

Громадська Організація "Всесвітній клуб одеситів" надає реквізити для перерахування благодійної фінансової допомоги для бажаючих допомогти ВКО в його ініціативах:

Реквізити ВКО:IBAN:UA343071230000026009020254276 ПАТ "ВОСТОК" або картка ВКО банку "Восток" 5375 4907 0031 1011 на ім'я директора ВКО Барац Г.І.