colontitle

Цілі та завдання Джаз-клубу ВКО ім.М.Я.Голощапова спрямовані на розвиток музичної історії Одеси, увагу до спадкоємності та новаторства самобутніх виконавців - основоположників Одеського джазу і сучасних імпровізаторів, популяризація джазу як особливого виду мистецтва прояву творчої фантазії в імпровізаціях під час виконання, ознайомлення з типовими рисами стилю різних історичних періодів на Американському континенті, у країнах Європи, містах України, Одеси, окремих одеських виконавців, які нині проживають у різних країнах світу.

Головним акцентом у роботі Джаз-клубу ВКО ім.М.Я.Голощапова стане вивчення витоків і поетапний розвиток джазу в Одесі, творчості окремих музикантів, різних колективів, історії джазових фестивалів і концертів, джазової освіти, творчі зустрічі з нинішніми джазовими виконавцями, гостями Одеської сцени, джем-сейшенами (з попереднім сповіщенням на сайті клубу з обов'язковими відео- і фотозвітами про творчу зустріч, яка відбулася).

Клубні вечори проводитимо у вітальні, ми будемо відзначати ювілейні дати джазових музикантів світового та Одеського джазу, проводити перегляди кінофільмів (окремих фрагментів) про джаз і джазових музикантів. Технічні можливості допускають організацію музичних мостів із джазовими виконавцями різних країн, насамперед, вихідців з Одеси.

У роботі Джаз-клубу ВКО ім.М.Я.Голощапова важливою складовою можуть стати фотовиставки, виставки плакатів, презентації книг на теми джазової теорії та історії. У плані роботи Джаз-клубу ВКО ім.М.Я.Голощапова передбачаються зустрічі з молодими музикантами, студентами джазових навчальних закладів Одеси, різних міст України, а також юних виконавців шкіл міста та області.

Діяльність Джаз-клубу ВКО ім.М.Я.Голощапова буде відображатися на сайті Всесвітнього клубу одеситів, наша сторінка постійно буде відкрита для інформації про його роботу і запрошує до діалогу всіх, хто буде зацікавлений у розвитку Джазового клубу.

Запрошуємо вас у світ імпровізації та творчої свободи!

Завжди неподалік,
Ваш ВКО

Дайджест Джаз-клубу ВКО ім. М.Голощапова: https://odessitclub.org/index.php/ru/proekty-vko/dzhaz-klub-vko/dajdzhest-dzhaz-kluba-vko

Джаз для ЗСУ: https://odessitclub.org/index.php/ru/proekty-vko/dzhaz-klub-vko/dzhaz-dlya-vsu-nash-prolog

Джаз для дітей: https://odessitclub.org/index.php/ru/proekty-vko/dzhaz-klub-vko/dzhaz-dlya-detej

Памятні дати в історіі джазу: https://odessitclub.org/index.php/ru/proekty-vko/dzhaz-klub-vko/pamyatnye-daty-v-istorii-dzhaza

Фото-, відео-архіви Джаз-клубу ВКО ім.М.Голощапова: https://odessitclub.org/index.php/ru/proekty-vko/dzhaz-klub-vko/foto-video-arkhivy-dzhaz-kluba-vko