colontitle

Музика вільних людей: в Одесі відзначили Міжнародний день джазу

Нехай і без зарубіжних зірок (хто ж до нас приїде під час війни) Міжнародний день джазу в Одесі все ж відзначили. З низки камерних заходів, присвячених цьому святу, культурний оглядач «Думської» Ірен Адлер вибрала концерт у Всесвітньому клубі одеситів, і нітрохи не пошкодувала.

Про метрів музики вільних людей, які колись побували в нашому місті, нагадувала фотовиставка «Джаз» Олександра Синельникова і Георгія Гергая. А звукове наповнення забезпечив піаніст Олексій Пєтухов, його друзі та учні.

Докладніше...

Концерт до 125-річчя Джорджа Гершвіна

29 квітня відбувся концерт "Джазові настрої та сучасність", присвячений 125-річчю Джорджа Гершвіна. Його провела Олена Шевченко в рамках фестивалю "Джаз - музика перемоги!", приуроченого до Всесвітнього дня джазу.

Докладніше...

Прес-конференція Олени Шевченко, Олексія Пєтухова та Майї Дімерлі

25 квітня у Всесвітньому клубі одеситів відбулася прес-конференція Олени Шевченко, Олексія Пєтухова та Майї Дімерлі, на якій вони розповіли про майбутні заходи фестивалю “Джаз - музика перемоги!”, присвяченого Всесвітньому дню джазу.

Maya Dimerli оголосила про проведення джазово-поетичних читань “Спів/розмова”, що пройде у Золотій залі Літературного музею (Ланжеронівська, 2) 30 квітня о 14.00. Участь візьмуть музиканти зі США, Німеччини, Литви, України, Швеції, Франції, Данії та Ізраїлю. Іноземні виконавці не зможуть бути присутніми, проте вже надіслали відео-матеріали для використання у рамках заходу.

Докладніше...

Фотовиставка "Джаз, джаз, джаз!"

Фотовиставка робіт відомих одеських фото-художників: члена ВКО Олександра Синельникова і Георгія Гергая "Джаз, джаз, джаз!" відкрилася в галереї Всесвітнього клубу одеситів у період проведення Концерту Сергія Терентьєва в ВКО у рамках святкування Міжнародного дня джазу "Джаз - музика Перемоги" в Одесі!
Познайомитися з роботами Олександра Синельникова і Георгія Гергая ви зможете у Всесвітньому клубі одеситів з середи по неділю з 12.00 до 16.00.

Докладніше...

Джаз - музика Перемоги!

У суботу, 15-го квітня Джаз-клуб ВКО провів зустріч-концерт у рамках фестивалю "Джаз - музика Перемоги", приуроченого до Міжнародного дня джазу.

Особливість вечора полягала в кількості дебютних виступів музикантів і вийшла під гаслом "Нові інструменти - нові імпровізації".

Докладніше...

Джаз — музика Перемоги!

З програми Олени Шевченко "Джаз для дітей і дорослих" 8 квітня у Всесвітньому клубі одеситів почнеться відзначення Міжнародного дня джазу в Одесі!

Всі концерти та творчі зустрічі International Jazz Day в Одесі проходитимуть з 8 по 30 квітня

Прес-конференція відбудеться 25 квітня о 15:00 у приміщенні Галереї Арт-Одеса. Міського саду, вул. Дерибасівська.

Проект відбувається за підтримки Департаменту культури, міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Одеської міської ради, Управління культури та туризму, Одеського офісу літератури ЮНЕСКО.

Докладніше...

Авторський проект Фелікса Кохріхта "Діалоги на Ніжинській" з програмою "ОДЕСЬКИЙ ДЖАЗ-КЛУБ: SECOND WIND"

Наші славетні земляки вважали таке - Леонід Утьосов : джаз народився в Одесі . Михайло Жванецький стверджував , що в звучанні імені міста, в ритмі хвиль, що накатують на берег моря, чує джазові - -саме блюзові ритми…. Тай в ментальності наших земляків, а вони (ми) – діти різних етносів, є прихильність до імпровізації. Вона, як звісно, головна риса справжнього Джазу.

Докладніше...