colontitle

Шановні пані та панове! 

Сайт в стадії реновації.

Перепрошуємо за незручності.

Починали в Одесі, продовжується в Євроспілці

Виставка Міжнародного конкурсу карикатур «Російський військовий корабель, йди на ***» проходить у Мадриді! Це творче змагання 45 художників із 15 країн світу швидше можна назвати поривом душі, серця та здорового глузду майстрів пензля та олівця, які на волонтерських засадах своїми роботами висловили протест проти війни у будь-яких її проявах. Конкурс, організований Ротарі-клубом "Одеса-Рішельє" за сприяння Всесвітнього клубу одеситів та «Клубу карикатуристів Одеси» ще триває, але виставки карикатур, які вперше розпочалися у Південній Пальмірі 6 травня у ВКО, вже пройшли за сприяння Ротарі-клубу «Миколаів » у 28 містах України, а також у Словаччині, Румунії, Польщі, Туреччині…

Подробнее...

З ювілеєм, пане Гриневецький!

Вельмишановний Сергію Рафаїловичу!

Від чистого серця вітаємо Вас з ювілеєм! Ваш шляхетний путь державного діяча супроводжувався славними справами, за які Вам вдячні одесити.

Нехай довгий шлях, який Вам ще належить пройти, буде успішним! Нехай задумане вдається, а всі плани втілюються в життя!

З незмінною і багаторічною повагою, завжди неподалік, Ваш ВКО

Подробнее...

ЗВЕРНЕННЯ СВІТОВОГО КЛУБУ ОДЕСИТІВ!
Дорогі земляки – одесити всіх країн! Шановні члени Всесвітнього клубу одеситів та його філій у різних країнахсвіту! Друзі Клубу! Родичі по мамі, по Одесі-мамі! Одеські земляцтва! Всі люди доброї волі, всі, кому дорога Україна, кому дорога Одеса, кому дорогий мир у всьому світі!
Путінські рашисти вторглися на нашу землю під фарисейськими девізами денацифікації та демілітаризації України. Тільки хвора уява могла припустити, що українська армія здасть свою Неньку загарбникам.

Подробнее...

З нагоди Міжнародного дня миру 21 вересня у Всесвітньому клубі одеситів відбулася Благодійна програма для дітей та підлітків з сімей-переселенців «Дорога до миру»

Дорогу до миру проклали у Всесвітньому клубі одеситів юні гості Одеси з Луганська та Лисичанська, Миколаєва та Херсона, Скадовська та Балаклії разом з молодими одеським акторами, вокалістами, музикантами, балериною та поетом.

Подробнее...

Гогитидзе Элизбар Шабанович (1907-1985)

Элизбар Гогитидзе.
Вони залишили слід в історії Одеси

115 лет назад в грузинском городе Кобулети родился Элизбар Шабанович Гогитидзе (1907-1985 тт.) – капитан дальнего плавания Черноморского морского пароходства.

Учился в Одесском мореходном училище. После плавал на судах Черноморского морского пароходства, Дальневосточного и Балтийского флотов.

С 1947 года Элизбар Шабанович Гогитидзе – капитан на судах Черноморского морского пароходства: “Грузия” (1951-1961 гг.), “Латвия” (1961-1964 гг.), “Аджария” (1964-1968 гг.), “Шота Руставели” (1968-1970 гг.).

Подробнее...

У Всесвітньому клубі одеситів відбулася "Літературно-музична благодійна вистава "Все, що ми візьмемо!".

Відомий одеський прозаїк Анна Міхалевська разом із чудовою вокалісткою Мариєю Бочарніковою та співаком і гітаристом Олександром Новіковим створили справжнє свято для гостей клубу. Уривки творів Анни супроводжувалися музичними та вокальними акцентами музикантів, створювали об'ємне сприйняття, що просто заворожувало нас.

Подробнее...

Ровенко Александр Иванович (1942-2005)

Александр Ровенко.
Они оставили след в истории Одессы

80 лет назад в городе Пенза родился Александр Иванович Ровенко (1942-2005 гг.) – украинский музыковед, педагог, композитор, экс-проректор Одесской государственной консерватории им.А.В. Неждановой.

Незаурядные музыкальные данные А.И. Ровенко проявились с 13 лет. В 1964 году поступил в Одесскую консерваторию, где совмещал занятия на двух факультетах – оркестровом и теоретическом. Эти занятия соединили в нем музыканта-практика и музыканта-исследователя.

Подробнее...

Період Шекспіра

Акторка, режисерка, викладачка драматичного мистецтва та кіно, матінка. Після одеських та київських театральних підмостків Олена Завгородня підкорює празькі. Про життя та творчість в центрі Європи вона розповіла кореспонденту телекомпанії А1 Ганні Коренєвой.

Я не планувала їхати до Праги. Ми прямували до Франції до подружки нашої сім'ї. Чесно кажучи, я довго не хотіла покидати Київ, але родичі настояли. І ось ми – жінки-діти - відправились в маленьке французьке містечко з населенням 100 тисяч, де не має театру! Я сказала, що з моїм темпераментом буде складно жити без активної творчої діяльності. І ми, зробивши по дорозі зупинку в Празі, залишились тут. Я дуже задоволена цим. Столичне місто-це завжди багато можливостей в різних напрямках.

Подробнее...

"Если звезды зажигают, значит это кому-нибудь нужно..."

Вот уже пять лет ежегодно в день рождения Одессы в честь знаменитых и любимых одесситов – писателей, художников, музыкантов, режиссеров на Аллее звезд на Ланжероновской появляются новые звезды.

Подробнее...

З болем і сумом повідомляємо про велику втрату.
Припинився життєвий шлях великого друга ВКО Маріанни Гончарової...

Протягом багатьох років Маріанна Гончарова проводила презентації своїх книг і виступала у Всесвітньому клубі одеситів з читанням своїх ліричних і веселих оповідань, була бажаним учасником клубних зустрічей і заходів.

Подробнее...