colontitle

Авторський проект Фелікса Кохріхта "ДІАЛОГИ НА НІЖИНСЬКІЙ"
з програмою "ВИСОКА МІСІЯ ПЕРЕКЛАДІВ"

Співрозмовники автора та ведучого чергової програми Фелікса Кохріхта зібралися у бібліотеці Єврейського культурного центру Бейт Гранд. Це мало знакове - символічне значення, бо річ йшла саме про Книги, а вони у цих шафах мають авторів різних віків та народів. Багато з творів переведені з мов – старовинних та сучасних.

Подробнее...

Эпоха, которую сохранил Михаил Рыбак

Завтра, 16 февраля, во Всемирном клубе одесситов в 16.30 состоится презентация необычной книги. Называется она «600 фото Михайла Рибака». В чем же необычность издания? Это легко понять, как только переворачиваешь первую страницу. Эпоха, в которой жили те, кому сегодня от сорока и старше, обрушивается документальной точностью каждого кадра, доставая из памяти воспоминания о том, как мы жили, работали, любили, отдыхали, воспитывали детей, путешествовали, творили, мечтали…

 

Подробнее...

Вітаємо з ювілеєм члена Всесвітнього клубу юних одеситів Анастасію Павлишину!

20 років - перший ювілей дорослого життя.

Анастасія - чотириразова чемпіонка світу зі степу, Чемпіонка світу та дванадцятиразова чемпіонка України з цього красивого виду мистецтва.

Подробнее...

«Юбилей на ровном месте»

Фотовыставка под таким названием открылась в галерее Всемирного клуба одесситов.

Юбиляр — известный одесский фотохудожник, по профессии инженер по ремонту судовых механизмов Георгий Гергая.

 

Подробнее...

Презентація книги Олександра Закерничного "Записки добровольця" у ВКО

10 лютого у Всесвітньому клубі одеситів відбулася презентація книги Олександра Закерничного "Записки добровольця".

«Писатель» - такой позывной был у одессита Александра Закерничного на нынешней войне. Он как-то успевал в короткие перерывы между военными учениями, тревогами, боевыми действиями описывать то, что происходило вокруг, и даже регулярно выкладывать свои тексты в телеграм-канале. А в августе этого года Александр погиб, и родственники, друзья, собрав им написанное, решили издать книгу.

Подробнее...

28 січня відбулася перша у 2024 році Джазова зустріч у ВКО. Олексій Петухов & Co у Джаз-клубі ВКО ім. М.Голощапова!

"Як завжди програма складалася з імпровізацій та експериментів. Цього разу в ній, крім Метра Одеського джазу Олексія Петухова, брали участь трубач Олександр Глущенко. Проникливе звучання і лаконічні імпровізації дали можливість насолодитися його майстерністю. На гітарі грав юний Славік Литовченко.

Подробнее...

Авторський проект Фелікса Кохріхта "ДІАЛОГИ НА НІЖИНСЬКІЙ"
з програмою "НАТХНЕННІ ОДЕСОЮ"

Це – про Ігора та Сіяну Лосинських, зустріч з якими відбулася у Всесвітньому клубі одеситів, як продовження благодійного проекту, ціль якого - познайомити з творчістю наших митців наших земляків та тих, хто знайшов у Одесі притулок під час війни.

Подробнее...

Он привез тепло американских сердец

На прошлой неделе в Одессу приезжал Илья Каминский. Думаю, читателям «Вечерней Одессы» нет нужды его представлять. Бывший одессит (хотя в отношении Ильи данное словосочетание звучит абсолютно абсурдно), а ныне знаменитый американский поэт, профессор литературы, номинант на Нобелевскую премию и — большой друг нашей газеты.

Подробнее...

Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

Сьогодні, 27 січня, у світі відзначається Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту.

Генеральна асамблея ООН ухвалила 1 листопада 2005 року Резолюцію № 60/7, у якій ідеться про те, що "Голокост, що призвів до знищення однієї третини євреїв та незліченної кількості представників інших національностей, завжди слугуватиме усім людям пересторогою про небезпеки, що їх приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження". Саме цей документ оголосив Днем пам'яті жертв Голокосту 27 січня.

Подробнее...

Авторський проект Фелікса Кохріхта "ДІАЛОГИ НА НІЖИНСЬКІЙ"
з програмою "ВСЕСВІТ МИХАЙЛА ЖУКА"

Спадщина одного з яскравих діячів всесвітньої еліти Модерну, вміщує й Одеську складову. В минулому році до його 140–річчя в нашому місті відбулися шанування всебічного таланту цієї знакової постаті у історії не тільки України, а й світового мистецтва - в живописі, графіці, кераміці, літератури та й громадського життя.

Подробнее...