colontitle

Берегти традиції, допомогати фронту

Такі завдання поставив перед собою Всесвітній клуб одеситів відразу після початку повномасштабного вторгнення російських фашистів на нашу землю.

У минулий понеділок клубу виповнилося 33 роки, з цієї нагоди відбулося урочисте зібрання. У своєму привітальному слові директор ВКО Григорій Барац нагадав, що три роки тому, напередодні тридцятиліття клубу завершив свій земний шлях незмінний президент ВКО, незамінний друг та вчитель Михайло Михайлович Жванецький. Світла пам’ять про нього жива, а ідеї великого земляка продовжують надихати на активну роботу, якою він міг би бути задоволений. Так, у галереї та концертному залі клубу щотижня проводяться благодійні заходи, збори від яких йдуть на підтримку воїнам ЗСУ. Цього року взяли старт два нові проекти: «Джаз-клуб ВКО» та «Всесвітній клуб юних одеситів». Відновлений випуск газети «Всесвітні одеські новини», відкрита нова філія ВКО в Нью-Йорку.

З нагоди дня народження клубу відбувся святковий концерт, у якому взяли участь відомі піаністи Сергій Терентьев і Олексій Петухов; Борис Барський порадував віршованими мініатюрами, з привітанням виступив директор департаменту культури, міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Одеської міської ради Іван Ліптуга.

Але справжньою родзинкою свята став виступ керівника Всесвітнього клубу юних одеситів Єлизавети Скорби, яка виконала гімн нашого міста, «Пісню про Одесу», у власному перекладі на українську.

Олег Суслов (https://vo.od.ua/rubrics/raznoe/49530.php)

"Великою честю для мене стало те, що відомий піаніст, джазовий музикант, композитор, педагог і художній керівник Джаз-клубу ВКО Олексій Пєтухов погодився стати моїм концертмейстером. Зв‘язок різних поколінь одеситів в рамках Клубу проявився в нашому сімбіозі та заявив про свій початок сміливо і гучно!» Єлізавета Скорба, керівник Всесвітнього клубу юних одеситів

Почути «Гімн Одесі» у виконанні Єлізавети Скорби та Олексія Пєтухова ви зможете на відео:

Фото - Александра Синельникова