colontitle

Одеське земляцтво в Нью-Йорку, США
Логотип общественной организации "ОДЕССКОЕ ЗЕМЛЯЧЕСТВО В НЬЮ-ЙОРКЕ”

Громадська організація "Одеське земляцтво Нью-Йорка" - "Odessa Community of New York" - є некомерційною організацією Великого Нью-Йорка, що об'єднує одеситів і вихідців з інших регіонів колишнього СРСР, які визнають Статут Земляцтва.

Організацію зареєстровано під вищевказаною робочою назвою 15 березня 2004 року, а 2014 року для неї було затверджено ще одне - юридичне найменування - "New York Community of Odessites".

Цілями і завданнями Земляцтва є:

  • Збереження, зміцнення і розвиток культурної та духовної спадщини і традицій Одеси серед одеситів, які проживають на території Великого Нью-Йорка
  • Надання практичної допомоги членами Земляцтва один одному
  • Участь у культурному та соціально-економічному житті Одеси
  • Встановлення, розширення і збереження контактів з об'єднаннями одеситів різних міст США та інших країн

Реалізація зазначених завдань і цілей забезпечується коштом громадської діяльності членів і організацій, що входять до Земляцтва, їхніх членських внесків, пожертвувань окремих осіб і організацій, грошових грантів штатних і державних структур.

Керівництво роботою організації здійснює Рада Директорів у такому складі:

Президент - Ігор Казацкер

Віцепрезиденти - Леонід Нор і Наталія Нейжмакова

Члени Ради Директорів:

  1. Фінансовий Директор - Валентина Савінкіна
  2. Координатори співпраці з творчими та громадськими об'єднаннями Нью-Йорка: Ісаак Вайншельбойм, Регіна Авербух, Жанна Резнік, Людмила Шадріна.
  3. Керівник напряму по роботі зі спонсорами та підтримці контактів з одеситами в Одесі та інших країнах - Олександр Краснопольський
  4. Керівник служби Інформаційних Технологій - Лев Клейнер
  5. Відповідальний за збір членських внесків - Тамара Львова

Земляцтво має свій логотип, розроблений відомим одеситом - медальйором і художником Борисом Кушніром (автором першого герба міста Одеси).

Земляцтво проводить зустрічі з цікавими людьми, концерти, творчі вечори, презентації нових книжок і виставки творів мистецтва одеситів, вихідців з Одеси та авторів, творчість яких присвячена одеській тематиці.

Діяльність Земляцтва включає також участь у загальноміських мітингах пам'яті Голокосту, Одеського Голокосту, пам'яті жертв теракту 11 вересня 2001 року; участь на громадських засадах у підготовці виборців до виборів до міських, штатних і федеральних державних структур.

Інформацію про роботу організації публікують у суспільно-літературному виданні Земляцтва "Белая Акация", у соціальній мережі Face Book на сторінці "Odessa Community of NY - Одеське Земляцтво Нью-Йорка" і регулярно висвітлюють у російськомовних ЗМІ Нью-Йорка.

 

ODESSA SEASON CALENDAR

 

Контакти:
Керівник філії - президент земляцтва
Ігор Казацкер
+13474042299
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Face Book: Odessa Community of NY – Одесское Землячество Нью-Йорка