colontitle

Дорогі друзі!

З книгами, представленими на нашій книжковій полиці до 15 липня 2022 року, ви можете ознайомитися
за посиланням:  http://odessitclub.org/old/index.php/literatura/knizhnaya-polka

Нам часто пишуть відвідувачі сайту та запитують про новинки літератури, що випускаються одеськими видавництвами та одеськими авторами, незалежно від місця їхнього проживання. Добре розуміючи, що люди, які люблять читати, «мають інтерес» побачити і отримати такі книги, ми створили на нашому сайті нову рубрику — «Книжкова полиця клубу». Тут кожен зможе познайомитися з літературою, яка є в нашому клубі. За багато років нам вдалося зібрати величезну кількість книг різних жанрів. Кожна книжкова новинка одразу з'являється у цій рубриці. Замовити книгу можна з будь-якого куточка світу.

Для замовлення книг, пишіть нам на адресу lroukr@gmail.com, вказуйте автора та назву книги, а також Ваші контакти.

Металеве мереживо в архітектурі старого Києва

Ольга Барановська

У книзі представлено креслення балконних огороджень та огороджень сходів, грат, воріт а також металевих декоративних елементів будівель у київській архітектурі XIX - початку XX століть. Креслення виконані за фотографіями, зробленими іще перед початком війни, і тепер всі, хто є дотичним до роботи над книгою, щиро сподіваються на збереження цієї спадщини

Матеріал, зібраний в книзі, може стати корисним для архітекторів та дизайнерів, для спеціалістів з металевих огороджень. Вона також може зацікавити істориків, краєзнавців та всіх, кому дороге історичне обличчя Києва.

  • Рік видання: 2023
  • Місто видання: Одеса
  • Кількість сторінок: 96 стор.