colontitle

Дорогі друзі!

З книгами, представленими на нашій книжковій полиці до 15 липня 2022 року, ви можете ознайомитися
за посиланням:  http://odessitclub.org/old/index.php/literatura/knizhnaya-polka

Нам часто пишуть відвідувачі сайту та запитують про новинки літератури, що випускаються одеськими видавництвами та одеськими авторами, незалежно від місця їхнього проживання. Добре розуміючи, що люди, які люблять читати, «мають інтерес» побачити і отримати такі книги, ми створили на нашому сайті нову рубрику — «Книжкова полиця клубу». Тут кожен зможе познайомитися з літературою, яка є в нашому клубі. За багато років нам вдалося зібрати величезну кількість книг різних жанрів. Кожна книжкова новинка одразу з'являється у цій рубриці. Замовити книгу можна з будь-якого куточка світу.

Для замовлення книг, пишіть нам на адресу lroukr@gmail.com, вказуйте автора та назву книги, а також Ваші контакти.

Феномен одеського «Привозу»

Сергій Гуменюк

Тематичне історико-краєзнавче видання, присвячене найвідомішої пам’ятки міста - одеському «Привозу». Це один з найбільших і найстаріших продовольчих ринків Європи. За всю свою більш ніж 200-річну історію існування, він не змінював місце знаходження та цільового призначення і по праву є однією з візитівок Одеси та Одеського регіону. Текст книги доповнює багатий ілюстративний фотоматеріал. Це унікальні історичні та авторські художні фотографії, виконані вручну за технологією цианотипії, винайденою в середині XIX ст.

Видання розраховане на широке коло читачів.

Видання підготовлене за партнерської підтримки Одеського історико-краєзнавчого музею, Одеської Національної наукової бібліотеки, Творчого мистецького об’єднання «Засмага».

  • Рік видання: 2021
  • Місто видання: Одеса
  • Видавництво: ТЕСС
  • Кількість сторінок: 72 стр.